All Products
-
Aluminum Alloy Casting
-
Pressure Die Casting Mould
-
Metal Casting Molds
-
Aluminium Die Casting Mould
-
EPS Foam Mould
-
Lost Foam Mould
-
Sand Casting Mould
-
Permanent Mold Casting Aluminum
-
Aluminium Gravity Die Casting
-
Die Cast Aluminum Tooling
-
Auto Parts Mould
-
Multi Cavity Mold
-
Cylinder Head Mold
-
High Precision Mold
-
Rapid 3d Printing Service
-
Greg HenkThanks for your kindly hospitality. Your company is very professional , we will have nice cooperation in the near future. -
Lionel LoboGood company with nice service and high quality and high reputation. One of our reliable supplier , goods are delivered in time and nice package.
Keywords [ odm aluminium die casting mould ] match 838 Products.
Aluminum Die-casting Customized OEM Factory High Quality Aluminum Die-Casting Mould/Tooling
| Product Name: | Die Casting Toolings |
|---|---|
| Function: | Anti Corrosion |
| Mold Material: | Aluminium |
Aluminium Al6063 Cold Chamber Die Casting Spare Parts
| Product Name: | Cold Chamber Die Casting |
|---|---|
| Mold Material: | Aluminium Al6063 |
| Surface Treatment: | Heat Treatment |
Aluminum Alloy Low Pressure Die Casting Mould Front Frame For Automobile
| Product Name: | Pressure Die Casting Mould |
|---|---|
| Product Material: | Aluminium |
| Demoulding: | Automatic |
Custom Die Cast Mould for Pressure Aluminum Single or Multiple Cavities or One Tooling With Different Parts
| Product Name: | Die Casting Toolings |
|---|---|
| Function: | Anti Corrosion |
| Mold Material: | Aluminium |
Factory Die Cast Mold Gravity Die Casting Mold Aluminium Mould Die Casting Mold
| Product Name: | Cast Aluminum Parts |
|---|---|
| Average Wall Thickness: | >3mm |
| Surface Treatment: | Polish. Etched. Texture |
Custom A365 Aluminium Gravity Die Casting Construction Parts Marine Hardware
| Product Name: | Aluminium Gravity Die Casting |
|---|---|
| Average Wall Thickness: | >4mm |
| Demoulding: | Automatic |
Injection Mould Tooling Aluminium Die Casting Moding CNC Service Plastic Molding
| Product Name: | Toolings |
|---|---|
| Function: | Anti Corrosion |
| Mold Material: | Aluminium |
OEM Lost Foam Casting Pressure Die Casting Mould For Aluminium Gear Box Cover
| Customized: | Yes |
|---|---|
| Surface Treatment: | Heat Treatment |
| Type: | Lost Foam Casting |
High Performance Die Cast Aluminum Tooling Anti Corrosion Longer Life
| Product Name: | Aluminum Die Casting Tooling |
|---|---|
| Type: | Ordinary Sand Casting |
| Average Wall Thickness: | >3mm |
Industrial ODM Pressure Die Casting Mould Round Ductile Cast Iron Manhole Cover
| Product Name: | High Quality Round Ductile Cast Iron Manhole Cover |
|---|---|
| Mold Material: | Aluminium |
| Surface Treatment: | Heat Treatment |

